Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

Tankpro Marka Ozmoz Tankı İncelemesi

Tankpro Marka Ozmoz Tankı İncelemesi

Arıtma cihazlarında paslanmaz tank ya da metal tank olarak satılan ozmoz tankını keserek içeriğini inceledik yapılan incelemelerde suyun metale temas etmediğini gördük metal yüzeyin içine plastik giydirme yapılarak imal edilmiş Tankpro suyu yukarı iletmek için kullanılan lastik (şamyel) türü maddenin patladığını yada delindiğini düşünürsek Tankpro ozmoz tankı hiçte sağlıklı bir ürün haline gelmiyor tam tersine tamamen bir ölüm makinesi diyebiliriz çünkü tankın alt hava kısmına baktığımızda aşırı derecede paslanmış ve metal tozları olduğunu gördük şamyel delindiğinde su buraya temas ettiğinde çok tehlikeli bir hal alır. bu yüzden arızalı düşündüğünüz su tanklarını kesinlikle yenisi ile değişiminde fayda vardır.

Bazen su tankı arıza yapar nasıl mı örnek 1 cay bardağı yada yarım litre su alırsınız cihazdan su birden yavaşlar ve ince ip gibi akar ve tankı kontrol ettiğimizde tank ağırdır yani tank da su vardır böyle bir durumda su tankı arızalıdır ya havası eksilmiştir yada tank yırtılmış delik olabilir hava kaçması olduysa sıkıntı olmaz ama yırtık delik varsa bu sağlık açısından sıkıntı teşkil eder nasıl mı arıtılmış temiz suyunuz paslı bir metal tankta beklediğini ve suyun pasa temas ettiğini düşünün sanırım bu pas olayı yeterince korkutucu.

Buradan çıkan sonuç şu plastik bir tankın bu metal tank dan hiç bir farkı yok neden mi çünkü bu metal tankın içi de plastik çünkü yani arkadaşlar metal diye satılan tank aslında plastik tank anlamına geliyor plastik tank kullansak daha iyi en azından paslı su etkilerine maruz kalma riskimiz olmaz.

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

2 Yorumları

  1. Galip bey bir su arıtma almak istiyorum .Tabi ki en verimlisini.kapaiı kutu ve sadece mutfak ve buzdolabı.Ve tek musluk ip gibide akmasın. Ne fikir verirsiniz .