Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

COVID-19: Su kullanmak en iyi önlemdir.

COVID-19: Su kullanmak en iyi önlemdir.

Dünya Su Konseyi Başkanı Loïc Fauchon, Prens Albert II Vakfı’nın 22 Nisan 2020 tarihinde başlattığı ‘A Green Shift?‘ (Yeşil bir değişim mi?) kampanyasına katılımı için gönderdiği daveti kabul etti.

‘A Green Shift?’ Nedir?

Prens Albert II Vakfı’nın başlatmış olduğu ‘A Green Shift?‘ Başlıklı dijital kampanyasında, kişilikleri ve bilim adamlarını çevre ile COVID-19 arasındaki bağlantı ve mevcut etki üzerine düşünmek üzere söz almaya davet ediyor. 

Su da dahil olmak üzere yüzlerce çevre sorunuyla yakından ilgilenen Prens Albert II Vakfı’nın düzenlediği kampanyada birçok farklı konsey ve şirketin yönetim kurulundan katılım sağlanması ile dünyaya verilmek istenen mesajın daha ilgi çekici kılınmasıyla birlikte özellikle suyun kullanımıyla alakalı Loïc Fauchon’ un sözleri de örnek olacak nitelikteydi.

Loïc Fauchon Neler Söyledi?

Loïc Fauchon konuşmasında pandeminin öğrettiği en büyük dersin suyun koruyuculuğu olduğunu suyun kullanımının COVID-19 ‘a karşı en engelleyici madde olduğunu, her gün ellerimizi yıkamanın bizi virüs dahil birçok kötü hastalıktan uzak tutacağını belirtti.

Öte yandan Prens 2. Albert su dahil olmak üzere çevreyi korumanın her birimizin hayatını değiştireceğine dair de bir mesaj verdi.

Prens Albert II Vakfı’nın düzenlediği ‘A Green Shift?’ kampanyasının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Klorlama Nedir?

Ambalajlı su sektörü

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.