Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

Şebeke Sularımız Ne Kadar Temiz

Şebeke Sularımız Ne Kadar Temiz

Çok berrak görünen ama gözle görünmeyen şehir şebeke sularındaki tortular 5 micron gözenek yapısına sahip tortu tutucu sediment filtrelerle filtre edildiğinde şebeke sularımızın hiçte masum olmadığı görünüyor.

Şebeke suyu temiz olduğunu beyan edenler bunları görünce ne diyecek merak ediyorum şebeke suyundaki zararlı tortulardan kurtulmak için en azından bina girişine, daire girişine yada evye altına arıtma cihazı almıyorsanız bir tortu tutucu filtre kullanmanızı tavsiye ederim piyasada bol miktarda satılmaktadır üstelik 5-50 tl arasında değişmektedir.

Çokta pahalı bir filtre değildir bir dairelik kullanımda 1 filtre 3-6 ay kullanılabilmektedir. su arıtma cihazı bilgi Filtre ile birlikte birde tesisatınıza uyumlu filtre kabı almanız gerekli bu filtre kapları ise 90 lira civarında satılmaktadır ama bu filtre kabını bir kereye mahsus alıyorsunuz her filtre değişiminde bunu da değiştirmiyorsunuz değişim yapmanız gereken tek şey 5 micron sediment (Tortu) filtresidir. duş için ise ayrı çözümler bulabilirsiniz örnek duş filtresi kullanabilirsiniz. Duş filtreleri tortunun yanında sudaki kloru da sudan uzaklaştırmaktadır.

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.