Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

Pentair Profesyonel Serisi Filtreler CFB-Plus Serisi

Pentair Profesyonel Serisi Filtreler CFB-Plus Serisi

Pentair arıtma teknolojisinde dünyanın önde gelen firmalarından birisidir, hatta dünya piyasasının en iyisi ve en büyük firması diyebiliriz. Bir çok alanda filtre ve cihaz üretimleri bulunmaktadır.

Pentair profesyonel serisi filtrelerden bugün CFB-Plus serisi filtreyi inceliyoruz.

CFB-Plus Kartuşları, tescilli Fibredyne teknolojisi kullanılarak üretilen modifiye kalıplı blok karbon filtredir. Bu teknoloji, toz haline getirilmiş aktif karbon adsorban malzemeyi selüloz içermeyen bir sentetik elyaf matris üzerine ekleyerek benzersiz bir filtre ortamı oluşturur. Bu filtre, tıkanmayı geciktiren, daha uzun ömür sunan ve herhangi bir 0,5 mikron filtre kartuşunun etkin ömrü boyunca en düşük basınçta daha yüksek kir azaltma verimliliği sağlar. *

Fibredyne karbon blok teknolojisi aynı zamanda geleneksel bloklara göre iki kata kadar daha fazla klor, ta, koku azaltma ve kir tutma kapasitesi sunar. * Buna ek olarak, bu teknoloji, kaynaşmış benzersiz bir filtrasyon sonrası katman nedeniyle çıkış bölümünde toz bırakmayacaktır. karbon / fiber ortam karışımı.

CFB-Plus blok karbon hem de tortu (sediment) filtrelerine bir filtreye toplanmış halidir bu filtreyi su arıtma cihazınızda kullandığınızda membran öncesi 3 filtre yerine sadece bu tek filtreyi kullanıyorsunuz.

Pentair CFB-PB Kartuş, çok çeşitli konut, yemek servisi, ticari ve endüstriyel uygulamalar için ideal bir seçimdir.

Özellikler ve faydalar

  • Mekanik yöntemlerle 0,5 mikron kadar küçük partikülleri azaltır.
  • Yüksek klor tadı ve kokusunu azaltma, kötü tat ve koku azaltma
  • Birinci sınıf kir (tortu) tutma kapasitesi

Sertifikasyon

NSF International tarafından yalnızca malzeme gereksinimleri için NSF / ANSI Standardı 42‘ye göre test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

CFB-Plus Serisi Filtre iç Detay Resimleri

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.