Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

Organik Su Arıtma Cihazı Nedir?

Organik Su Arıtma Cihazı  Nedir?

Son 5-10 yıldır organik su arıtma cihazı bannerleri ile karşılaşıyoruz nedir bu organik su arıtma cihazı diye baktığımızda hiç bir şeyin organik olmadığı aşikar ortada su arıtma cihazlarına baktığımızda %90 parçası plastik malzemeden üretilmektedir. hem plastik pp malzeme hem de organik nasıl oluyor acaba çok merak ediyoruz.

Plastik Madde Neden Üretiliyor?

Plastik ürünler belki bilmeyenler vardır, petrol türevlerinden üretilmektedirler. Bu ürünlerin çöp olarak dünyaya zararlarını bir kenara bıraksak bile dışarıya salgıladıkları karbondioksit gazları bile başlı başına hiç farkında olmadığımız halde çevremizi kirletmekte ve zehirlemektedir.

Arıtma cihazları bioplastik malzemelerden üretiliyor olabilir mi sorusu aklımıza geliyor bu defa ama durun bir dakika bioplastik malzemeler henüz enjeksiyon makinalarına aktarılmadı henüz öyle bir teknoloji yok şuanda sadece teoriden ibaret olan bioplastikler 5-10 sene öncesinde nasıl üretilip organik su arıtma cihazı olarak satışa çıkarıldı.

Organik su arıtma var mı?

Organik su arıtma cihazı diye satılan su arıtma cihazları aslında organik değiller bildiğimiz pp5 plastik malzeme yani petrol ürünü bu sadece müşterileri ve satan firmaların kendisini kandırmak öte bir şey değildir. organik su arıtma cihazı diye bir arıtma cihazı yoktur organik su arıtma cihazı diye satılan ürünler %99 ihtimal made in China ürünlerdir.

Yeşil Teknoloji Nedir?

Yeşil teknoloji, sürdürülebilir veya çevreci teknoloji olarak da kullanılmaktadır. Bir şeyin çevre üzerindeki uzun ve kısa vadeli etkisini dikkate almaktadır. Yeşil teknolojiler tanım gereği çevre dostudur. Enerji verimliliği, geri dönüşüm, sağlık ve güvenlik endişeleri, yenilenebilir kaynaklar ve daha fazlasını içermektedir. bazı firmalar elektrik kullanılmayan su arıtma cihazlarını yeşil teknoloji sınıfına sokuyorlar ama bu da yanlış bir algı ve pazarlama taktiğidir.

Sonuç

Kısaca yeşil teknoloji, organik su arıtma cihazı diye bir şey yoktur. Bu terimler arıtma sektöründe tamamen pazarlama taktiğidir.

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.