Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

Omnipure K5605 SS Filtrenin İçini İnceledik

Omnipure K5605 SS Filtrenin İçini İnceledik

İnline filtre üretiminde en iyisi olan Omnipure marka K5605 SS modeli filtreyi taş motoru ile kestik ve için de bulunan filtre detaylarını inceledik hali hazırda alışıla gelmiş standart filtrelerden çok farklı olduğunu büyük özenle filtre üretildiğini gördük.

Filtre gövdesi oldukça kalın 5ml et kalınlığı var ve plastik ham maddesi de oldukça kaliteli

Filtre içinde çift o ring detaylarına bile değinilmiş aynı zamanda filtre alt tarafı da tıkanmalara ve sızdırmalara maruz kalmaması için kapaklar takılmış
Quick hızlı bağlantı şekli ile de hiç bir anahtar kullanmadan kolay hortum bağlantısı yapılmaktadır.

Kaliteli bir filtreye verdiğiniz bir ücret hiç bir zaman size kötü sonuçlar doğurmayacaktır. Su arıtma filtre üretimi inline filtre kategorisinde Omnipure markası bir numaradır. üretim yeri Made in USA olarak geçmekte ve NSF, WQA sertifikaları mevcuttur.

Omnipure K5605 SS filtrenin görevi: K5605SS 5 mikron tortu filtresi su da bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin tutulmasını sağlar.

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.