Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

Mauritius Kıyılarını Petrolden Temizlemek İçin Gönüllüler Seferber

Mauritius Kıyılarını Petrolden Temizlemek İçin Gönüllüler Seferber

Afrika’nın ada ülkesi Mauritius’ta gönüllüler, uluslararası kuruluşlar ve diğer ülkelerden gelen kuvvetler, ülkenin geçtiğimiz ay karaya oturan Japon yük gemisinin neden olduğu petrol sızıntısıyla mücadelesine yardımcı olmak için seferber oldu.

Gönüllüler, okyanusun temizlenmesi için zamanla yarışan ülkeye destek için bir araya geldi.

Mauritius kıyılarında mercan resiflerine çarpan Japon yük gemisi MV Wakashio ikiye bölünmüş ve 25 Temmuz’da karaya oturmuştu. Geminin sulara 4 bin tondan fazla yakıt sızdırdığı bildirilmişti. Gemide hâlâ 90 tondan fazla yakıt bulunduğu düşünülüyor.

Mauritius Çevre Bakanı Kavydass Ramano, petrol temizleme operasyonunun oldukça acil olduğunu çünkü kıyılarda çok sayıda koruma altında alan bulunduğunu söyledi.

Ramado, kıyıların temizlenmesine yardımcı oldukları için gönüllüler ve uzmanlardan oluşan destek kuvvetlerine minnettar olduğunu ifade etti.

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.