Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

LG Su Arıtma Cihazı Yalanı

LG Su Arıtma Cihazı Yalanı

Bugünkü makalemizde su arıtma piyasasında LG membran filtreyi kullanan bazı arıtma satıcıları sattıkları cin malı yada Tayvan malı x bir arıtmayı LG marka su arıtma diye lanse edip af edersiniz sahtekarlık yapıyorlar şunu belirtmek isterim LG marka diye Türkiye’de hali hazırda bir su arıtma cihazı yok arıtma cihazı içinde LG marka bir membran kullanıyorlar ve LG markasının adını resmen izinsiz olarak kullanıyorlar.

örnek bu LG diye satılan arıtma cihazından LG membranı çıkardığımda cihaz ne marka oluyor no-name mi oluyor bu tür laf kalpazanlığı yapan satıcılardan ürün satın almayın.

Google arama motorundan “LG su arıtma” yazdığımızda karşımıza yüzlerce resim çıkıyor LG su arıtma cihazı diye.

Ayrıca LG marka su arıtma cihazı Hindistan’da satılıyor bizim buradaki LG olarak satılan arıtma cihazlarına hiç benzemiyor. Orijinal LG cihaz resimleri aşağıdadır. bu linkten de bakabilirsiniz. LG su arıtma cihazı

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.