Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

Fleck Valf Nedir?

Fleck Valf Nedir?

Filtrasyon ve yumuşatma sistemlerinde otomasyon valfi olarak kullanılır. Fleck marka valfler kapasitelerine göre birçok çeşide ayrılırlar. Fleck model valfler Fransa ve Amerikan menşeili olup dünyanın bilinen ve en çok kullanılan valfleridir. Kullanma kolaylığı, montajda sağladığı müşteri memnuniyeti, Fleck valflerin tercih edilmesine sebep olmaktadır.

Fleck Kontrol Vanaları (Su Yumuşatıcı & Ters Yıkama)

Geri yıkanabilir filtreler ve yumuşatıcılar için güvenilir Fleck 5600 ve 2510 Twin Demand kontrol valfleri, dakikada 20 galona kadar akış hızlarını idare edebilir ve çapı 12 inç’e kadar olan yumuşatıcılar ve 10 inç’e kadar olan filtreler için geri yıkama kapasitesi sağlamak üzere yapılmıştır.

Bu kontrol vanaları, filtre veya yumuşatıcının rejenerasyonunu kontrol eden programlanması kolay bir zamanlayıcının yanı sıra rejenerasyon döngülerini belirlemek için su akışını ölçen ölçülü vanalar sunar. Ölçülü valfler, mekanik bir yüz kullanan ve düğmeler ve düğmelerle programlanan standart Ekonominder tarzında gelir ve SXT elektronik programlama kullanır.

Fleck valfli bir su yumuşatıcı cihazı mı arıyorsunuz?

Başta bir şeyi açıklığa kavuşturmak gerekiyor – Fleck su yumuşama cihazı değilidir. Fleck, resimde gösterildiği gibi su yumuşatıcılar için  kontrol vanaları üretir.. Kullanılan Fleck Kontrolleri L.W. FLECKENSTEIN, INC. ve insanlar bir “Fleckenstein valfi” olduğunu söyleyecektir. Bunlar artık “Fleck Controls” olarak adlandırılıyor ve suyla ilgili şirketlerden oluşan bir dünya markası olan Pentair Water’a aittir. Bazen “Daha büyük daha iyidir” ama bence böyle değil. Fleck Controls, konut uygulamaları için aşağıdakiler dahil bir dizi su yumuşatıcı kontrol vanası üretmektedir:

 • Fleck 1500
 • Fleck 2510
 • Fleck 4650
 • Fleck ProFloSXT
 • Fleck 5600
 • Fleck 5600SXT
 • Fleck 6700XTR
 • Fleck TwinFloSXT
 • Fleck 7000SXT
 • Fleck 9000
 • Fleck 9100
 • Autotrol 255
 • Autotrol Performa 263/268

Fleck 5600 Valf Arızaları ve Çözümleri

Pentair Fleck 5600 Valfler belli mineral ölçüsü ile bir tank üzerine monte edilerek belirlenen sürelerde veya tonajda geri yıkama yaparak sistemi temizleme özelliğine sahiptir. Bu valflerin çalışması için belli prosedürlerin yerine getirilmesi gerekmektedir.

Bunlar sistemin çalışabilmesi için su hattı, elektrik enerji hattı ve geri yıkamalarda suyu dışarı atabileceği bir drenaj hattı olmalıdır. Bunlarında sistemin çalışmasını etkilemeyecek oranda  ayarlı bir halde olmalıdır. Enerji ve suyun basıncı özellikle belli değerde olmalıdır.

Fleck 5600 Valf Arızaları genel olarak belli kullanımlardan sonra ortaya çıkmaktadır. Bunların filtre ve yumuşatma modellerinde olan arızaları farklılık göstermiş olsa da yinede  valfin parçalarının aynı olması sebebi ile neredeyse aynıdır. Gelin şimdi bunlardan bahsedelim.

Fleck 5600 Valf Arızaları

Yumuşatma valfi rejenerasyon yapamıyorsa.

Çözüm: Bu elektriksel bir arıza olabilir .Eğer Sisteme yeterli derecede enerji gelmiyor ise bu tür problemler ortaya çıkabilir. Eğer valf timerli yani zaman sayaçlı ise bunun ile alakalı ayar yapılmamış olabilir. Bunu kontrol etmek gerekebilir.

Yumuşatma valfi sert suyu veriyorsa veya yumuşatma yapmıyor ise

Sisteme bağlı herhangi bir By pass hattı var mı diye kontrol ediniz.Eğer var ise servis pozisyonunda mı yoksa bypass pozisyonunda mı ona bakınız. Bir başka nedeni Yumuşatma sistemine bağlı tuz tankında su veya tuz miktarı kontrol edilmelidir. Eğer bunlardan herhangi biri yok ise sistem geri yıkamayı tamamlayamayacağı için sert su veriyor olabilir.

Sürekli Drenaja su atıyor, Atık su hiç kesmiyor

5600 valflerin çalışma prensibinde atık su hattı mevcuttur. Belli sürelerde ayarlanmış yıkama zamanlarında o bölgeden yıkama süresince ara ara dışarı su atmaktadır. Bu drenaja giden su servis durumuna geçince durmaktadır.Eğer durmaz ise valf içinde piston takımının bulunduğu alanda bir takılma söz konusu olabilir.

Yumuşatma Sistemi  Tuz tankını Taşırıyor

Yumuşatma sistemlerinde  tuz tankına belli miktarda su ve tuz eklenerek yıkama esnasında sistem içerindeki mineral yenilenmiş olur. Bu durum valf üzerindeki ayarlardan kontrol edilmektedir. Rejenerasyon esnasında tuz tankındaki tuzlu su alınır yerine tekrar su eklenir. Bu valf tarafından yapılan bir iştir. Eğer tuz tankında herhangi bir taşma durumu ortaya çıkarsa valfin tuz emiş pistonunu kontrol etmek gerekir. Bu bazen farklı sebeplerden dolayı tıkanma yapabilir. Bir diğer etken ise air check dediğimiz parçadır. Bunda da tıkanmalar meydana gelebilir.

Yumuşatma tuz tankı tuzu hiç eksilmiyor veya bitmiyor

Bu durum valfin rejenerasyon yapmadığını gösterir. Bunun bir çok sebebi olabilir.

 • Sistemin enerjisi kesilmiş olabilir.
 • Ters yıkama için yeterli basınç olmayabilir.
 • Valf içerinde timer veya volimetrik aksamın yani sistemi zamanı geldiğinde otomasyon yapacak parçalarda hasar oluşmuş olabilir.
 • Veya da otomasyon parçaları yol vermiş olsa da suya yöne veren piston oring kısmındaki parçalar arızalı olabilir.

Fleck Model Valfler, fleck valf, fleck 5600, fleck 7700, fleck valve, fleck 9100 valf, fleck valve 3150, fleck valve 3900 manual, fleck valf türkiye, fleck valf menşei, fleck valf 9100, fleck valf fiyatları, fleck valf yedek parça, fleck valf 5600, fleck 5600 valf fiyatı, Fleck 5600 Valf FİYATI, Fleck 5600 kullanma kılavuzu, Pentair Su Arıtma Cihazı Kullanma Kılavuzu,

Pentair Fleck 2750 Valf

2750 Fleck valfler; filtrasyon ya da yumuşatma, evsel, ticari ya da endüstriyel, sıcak veya soğuk su olmak üzere çok çeşitli uygulamaları kapsamaktadır. Geçtiğimiz on yıl boyunca, Fleck yıldan yıla performans ve güvenilirlik açısından kanıtlanmış bir başarı sergilemiştir. Pentair Fleck 2750 Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Evsel / Ticari filtre ve su yumuşatma uygulamaları için zaman ve debi kontrollü kontrol valfi. Fleck 2750, 25 GPM’lik geri yıkama ile 26 GPM sürekli servis akış hızı ile üstün bir mukavemet ve dayanıklılık sağlayan bir ROHS ve Reach pirinç vanadır. Konut veya ticari filtre ve yumuşatıcı uygulamaları için idealdir.

 • Tüm Fleck grubu valfler, başlıca EU sertifikalarına sahiptir: CE, 206 / 95 / EC düşük voltaj, 2004 / 108 / EC Elektromanyetik uyumluluk, ACS ve DM174.
 • ISO 9001:2008 sertifikalıdır.

Pentair Fleck 2850 Valf

Pentair Fleck 2850 Valf. Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Hafif Ticari / Endüstriyel filtrasyon ve su yumuşatma uygulamaları için ideal.

36″ çapa kadar yumuşatma tanklarında, 24″ çapa kadar filtre tanklarında ters yıkama kabiliyeti.

Fleck 2850 & 2850SXT Serisi 1.5 ”Ticari Kontrol Vanaları

Fleck’in 2850 valfi, ticari filtreler ve 24 “ila 30” çapındaki tank boylarına kadar su yumuşatıcıları için idealdir. 2850 supap gövdesi, sağlam mekanik yapı ve basit kullanım için klasik mekanik tasarımın yanı sıra, çok çeşitli ayar ve seçenek özellikleri için 2850SXT Elektronik Programlanabilir tarzında sunulmaktadır.

Fleck Control Valves, su arıtma sisteminizin her zaman optimum performansta çalışmasını sağlamak için ortam filtreleri ve su yumuşatıcıları için geri yıkama ve rejenerasyon döngülerini otomatik olarak kontrol eder. Fleck kontrol valfleri, her gün, her iki veya üç günde bir veya haftanın belirli günlerinde yenilenecek şekilde ayarlanabilen zaman saati seçeneğinde mevcuttur. Fleck valfleri, kullanılan su hacmine bağlı olarak talep üzerine yenilenme için ölçülmüş seçeneklerde de mevcuttur. Manuel çalıştırma, dP ile tetiklenen rejenerasyon, kilitleme, seri ve uzaktan çalıştırma yeniden yapılandırma konfigürasyonları istek üzerine sağlanabilir.

Fleck 2850 Kontrol Vanalarının Faydaları

 • Uzun ömür ve dayanıklılık için sağlam kurşunsuz pirinç gövde
 • Mükemmel servis akış oranları (sürekli 51 GPM, 66 GPM zirvesi)
 • Geri yıkama kapasitesi 30 “çapa kadar olan tankları işler
 • Mekanik 2850 Kontrol Vanaları, kullanımı kolay sağlam, basit mekanik tasarım sunar
 • Elektronik 2850SXT Kontrol Vanaları, genişletilmiş seçenekler ve yapılandırma ayarları için elektronik programlanabilir Arayüz sunar.
 • Tam otomatik çalışma

Pentair Fleck 2910 Valf

Pentair Fleck 2910 Valf tank bağlantısı 4″ ve giriş çıkış bağlantı ölçüsü 2″ olan yumuşatma filtre valfidir.

 • Su Yumuşatma Cihazı / Filtre kontrol valfi
 • Debi ya da zaman ayarlı geri yıkama / rejenerasyon seçenekleri
 • Dijital ya da mekanik kontrolör
 • Giriş-Çıkış Bağlantı Çapı: 2″
 • 14″-36″ çapta yumuşatma, 14″-24″ çapta filtre tanklarına uygun
 • Pirinç gövde
 • UV dayanımlı, fiber takviyeli polimer gövde
 • 7 veya 12 günlük geri yıkama / rejenerasyon zaman ayarı

Fleck 2910 valfi 2” Ticari Kontrol Vanaları

Fleck’in 2910 serisi valfi, ticari ve endüstriyel su yumuşatıcıları ve 250 GPM’ye kadar servis akışına ve 100 GPM’ye kadar geri yıkama gereksinimine sahip filtreler için idealdir. Fleck 2910 valf gövdesi sağlam yapı ve basit mekanik kullanım sunar.

Fleck Control Valves, su arıtma sisteminizin her zaman optimum performansta çalışmasını sağlamak için ortam filtreleri ve su yumuşatıcıları için geri yıkama ve rejenerasyon döngülerini otomatik olarak kontrol eder. Fleck kontrol valfleri, her gün, her iki veya üç günde bir veya haftanın belirli günlerinde yenilenecek şekilde ayarlanabilen zaman saati seçeneğinde mevcuttur. Fleck valfleri, kullanılan su hacmine bağlı olarak talep üzerine yenilenme için ölçülmüş seçeneklerde de mevcuttur. Manuel çalıştırma, dP ile tetiklenen rejenerasyon, kilitleme, seri ve uzaktan çalıştırma konfigürasyonları istek üzerine sağlanabilir.

Pentair Fleck 3150 Valf

Fleck’in 3150 valfi ticari filtreler ve 63″ ve 42″ çaplı tank boylarına kadar su yumuşatıcılar için idealdir. Fleck 3150 valf gövdesi sağlam yapı ve basit mekanik kullanım sunar.

Fleck Control Valves, su arıtma sisteminizin her zaman optimum performansta çalışmasını sağlamak için ortam filtreleri ve su yumuşatıcıları için geri yıkama ve rejenerasyon döngülerini otomatik olarak kontrol eder. Fleck kontrol valfleri, her gün, her iki veya üç günde bir veya haftanın belirli günlerinde yenilenecek şekilde ayarlanabilen zaman saati seçeneğinde mevcuttur. Fleck valfleri, kullanılan su hacmine bağlı olarak talep üzerine yenilenme için ölçülmüş seçeneklerde de mevcuttur. Manuel çalıştırma, dP ile tetiklenen rejenerasyon, kilitleme, seri ve uzaktan çalıştırma konfigürasyonları istek üzerine sağlanabilir.

Pentair Fleck 3150 Valf

 • Su Yumuşatma Cihazı / Filtre kontrol valfi
 • Debi ya da zaman ayarlı geri yıkama / rejenerasyon seçenekleri
 • Dijital ya da mekanik kontrolör
 • Giriş-Çıkış Bağlantı Çapı: 2″
 • 63″ çapa kadar yumuşatma, 42″ çapa kadar filtre tanklarına uygun
 • Pirinç gövde
 • UV dayanımlı, fiber takviyeli polimer gövde
 • 7 veya 12 günlük geri yıkama / rejenerasyon zaman ayarı

Pentair Fleck 3900 Valf

Fleck 3900, üstün mukavemet ve dayanıklılık için kurşunsuz pirinç vana gövdesinden oluşan 3″ kontrol vanasıdır.

 • 100 GPM geri yıkama ile 250 GPM sürekli servis akış hızı
 • Ağ özellikleri de dahil olmak üzere çok yönlülük sağlayan birden fazla denetleyici seçeneği
 • Arıtılmış su yenilenmesi
 • Sabit su atlama seçeneği mevcut değil
 • Çok yönlü üst veya yan montaj seçenekleri mevcuttur
 • Ticari ve endüstriyel uygulamalar için idealdir.

Pentair Fleck 3900 Series 3″ Ticari Kontrol Valfi

Fleck’in 3990 valfi, ticari ve endüstriyel su yumuşatıcıları ve 250 GPM’ye kadar servis akışına ve 100 GPM’ye kadar geri yıkama gereksinimine sahip filtreler için idealdir. Fleck 3900 valf gövdesi sağlam yapı ve basit mekanik kullanım sunar.

Fleck Control Valves, su arıtma sisteminizin her zaman optimum performansta çalışmasını sağlamak için ortam filtreleri ve su yumuşatıcıları için geri yıkama ve rejenerasyon döngülerini otomatik olarak kontrol eder. Fleck kontrol valfleri, her gün, her iki veya üç günde bir veya haftanın belirli günlerinde yenilenecek şekilde ayarlanabilen zaman saati seçeneğinde mevcuttur. Fleck valfleri, kullanılan su hacmine bağlı olarak talep üzerine yenilenme için ölçülmüş seçeneklerde de mevcuttur. Manuel çalıştırma, dP ile tetiklenen rejenerasyon, kilitleme, seri ve uzaktan çalıştırma konfigürasyonları istek üzerine sağlanabilir.

Pentair Fleck 9000 Valf

Fleck 9000 & 9000SXT Serisi 1″ Yerli İkiz Alternatif Yumuşatıcı Kontrol Vanaları

Fleck’in 9000 valfi, her iki tankın da iki seçenekli bir yumuşatıcıdaki rejenerasyonunu kontrol eder ve 16 inç çapındaki tank boyutuna kadar ikiz konut veya hafif ticari su yumuşatıcıları için idealdir. 9000 valf gövdesi, sağlam yapı ve basit kullanım için klasik mekanik tasarımın yanı sıra, çok çeşitli ayar ve seçenek özellikleri için 9000SXT Elektronik Programlanabilir tarzında sunulmaktadır.

Fleck Kontrol Valfleri, su yumuşatıcınızı daima en iyi performansta tutmak için su yumuşatıcılarının geri yıkama ve rejenerasyon döngüsünü otomatik olarak kontrol eder. İkiz değişken yumuşatıcılar, önceden ayarlanmış bir su hacmi kullanıldığında talep üzerine yenilenme için ölçülür. Kesintisiz yumuşak su akışının şart olduğu durumlar için idealdir, iki reçine tankından oluşan ikiz yumuşatıcılar. Bir reçine tankı her zaman kullanımda, diğer tankı bekleme modundadır. Ölçüm aleti reçinenin kapasitesine yakın olduğunu belirlediğinde, depoyu kullanımda olması için beklemeye alır ve bitmiş reçineyi içeren depo rejenerasyona ve sonra da bekleme moduna geçer.

Pentair Fleck 9000 Valf. Tandem Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Fleck 9000 Valf, ayarlanabilir 3 veya 5 zamanlı kontrol özelliğine sahiptir. Kurşunsuz pirinç malzemeden imal edilmiştir. 16″‘e kadar su yumuşatma tanklarını  geri yıkama kapasitesine sahiptir. Kesintisiz yumuşak su ihtiyacı duyulan uygulamalar için idealdir.

Pentair FLECK 9000 Valf Özellikleri

 • Tandem su yumuşatma cihazı kontrol valfi
 • Pirinç gövde
 • Üstün mukavemet ve dayanıklılık, aşındırıcı olmayan ve UV dayanımlı fiber takviyeli polimer valf gövdesi.
 • Tamamen ayarlanabilir 5 zamanlı kontrol, kontrollü yukarı akış geri yıkama, aşağı akış brining, yavaş durulama, hızlı durulama, zamanlı tuzlu su doldurma ve aşağı akış servisi sunar
 • Sürekli 21 GPM akış hızı (1″ Metre ile)
 • Tüm çevrimler kolayca ayarlanabilir; sadece “tüm döngü” değişken zaman kontrolü ile gerekli fonksiyonları programlayın
 • Geri yıkama kapasitesi, 16 “‘ye kadar olan tankları yönetir
 • 3/4″ veya 1″ metrelerin seçimi çok çeşitli operasyonel ihtiyaçları karşılar.

Pentair Fleck 9100 Valf

Fleck 9100 & 9100SXT Serisi Konut Tipi İkiz Alternatif Yumuşatıcı Kontrol Vanaları

Fleck’in 9100 valfi, her iki tankın da iki seçenekli bir yumuşatıcıdaki rejenerasyonunu kontrol eder ve 16 ”çaplı tank boyutuna kadar ikiz konut veya hafif ticari su yumuşatıcıları için idealdir. 9100 supap gövdesi, sağlam mekanik yapı ve basit kullanım için klasik mekanik tasarımın yanı sıra, çok çeşitli ayar ve seçenekler için 9100SXT Elektronik Programlanabilir tarzında sunulmaktadır.

Fleck Kontrol Valfleri, su yumuşatıcınızı daima en iyi performansta tutmak için su yumuşatıcılarının geri yıkama ve rejenerasyon döngüsünü otomatik olarak kontrol eder. İkiz değişken yumuşatıcılar, önceden ayarlanmış bir su hacmi kullanıldığında talep üzerine yenilenme için ölçülür. Kesintisiz yumuşak su akışının şart olduğu durumlar için idealdir, iki reçine tankından oluşan ikiz yumuşatıcılar. Bir reçine tankı her zaman kullanımda, diğer tankı bekleme modundadır. Ölçüm aleti reçinenin kapasitesine yakın olduğunu belirlediğinde, depoyu kullanımda olması için beklemeye alır ve bitmiş reçineyi içeren depo rejenerasyona ve sonra da bekleme moduna geçer.

Pentair Fleck 9100 Valf

 • Debi kontrollü tandem su yumuşatma cihazı valfi
 • Evsel ve hafif ticari uygulamalar için uygun
 • Hassas kontrol, hızlı ve volumetrik kontrollü rejenerasyon
 • 16″ çapta yumuşatma tanklarına kadar uygun
 • UV dayanımlı, fiber takviyeli polimer gövde
 • 3/4″ bağlantılı modelde 4m3/h debi, 40m3‘te bir rejenerasyon
 • 1″ bağlantılı modelde 4,5m3/h debi, 100m3‘te bir rejenerasyon

Pentair Fleck 9500 Valf

Pentair Fleck 9500 & 9500SXT Serisi 1.5″ Ticari İkiz Alternatif Yumuşatıcı Kontrol Vanaları

Fleck’in 9500 valfi, her iki tankın da iki alternatif bir yumuşatıcıdaki rejenerasyonunu kontrol eder ve 24 inç çapındaki tank büyüklüğüne kadar ikiz ticari su yumuşatıcıları için idealdir. 9500 mekanik tasarımı sağlam yapı ve basit kullanım sunar.

Fleck Kontrol Valfleri, su yumuşatıcınızı daima en iyi performansta tutmak için su yumuşatıcılarının geri yıkama ve rejenerasyon döngüsünü otomatik olarak kontrol eder. İkiz değişken yumuşatıcılar, önceden ayarlanmış bir su hacmi kullanıldığında talep üzerine yenilenme için ölçülür. Kesintisiz yumuşak su akışının şart olduğu durumlar için idealdir, iki reçine tankından oluşan ikiz yumuşatıcılar. Bir reçine tankı her zaman kullanımda, diğer tankı bekleme modundadır. Ölçüm aleti reçinenin kapasitesine yakın olduğunu belirlediğinde, depoyu kullanımda olması için beklemeye alır ve bitmiş reçineyi içeren depo rejenerasyona ve sonra da bekleme moduna geçer.

Fleck 9500 Twin Dalgalı Su Yumuşatıcı Vanaların Faydaları

 • Yumuşak Suyun Kesintisiz Akışı
 • İkinci tanka geçmeden önce% 100 tank kapasitesini kullanarak tuz ve su tasarrufu
 • Yumuşak suyla yenilenir ve optimum çalışma verimliliği ve minimum bakım için sistemi temiz tutar
 • Uzun ömür ve dayanıklılık için sağlam kurşunsuz pirinç gövde
 • Tam otomatik çalışma

Pentair Fleck 9500 Valf

 • Duplex / Tandem Su Yumuşatma Cihazı Valfi
 • Debi ayarlı geri yıkama / rejenerasyon
 • Dijital ya da mekanik kontrolör
 • Giriş-Çıkış Bağlantı Çapı: 1 1/2″”
 • 24″ çapa kadar tanklara uygun
 • UV dayanımlı, fiber takviyeli polimer gövde

Pentair Fleck 5600 Kontrol Valfi

Fleck 5600 valf, su geçirmez fleck kontrol vanası çok kanallı fleck 5600 su yumuşatıcı parçalarında tercih edilmektedir NSF Standartlarını yerine getiren Fleck 5600 korozyona dayanıklı, UV dayanımlı supap gövdesine sahiptir. Pentair fleck 5600 Ekonomik – küçük yıllık enerji tüketimi sayesinde zamanı korur ve piston / valf mekanizmasını tek bir motorla etkinleştirir. Fleck 5600 valf satın almak için şimdi bizi arayın. Uygun fiyat, gübenilir ve garantili 5600 valf.

Pentair Fleck 5600 Valf

 • Su Yumuşatma Cihazı / Filtre kontrol valfi
 • Debi ya da zaman ayarlı geri yıkama / rejenerasyon seçenekleri
 • Kullanımı kolay, basit mekanik tasarım
 • Giriş-Çıkış Bağlantı Çapı: 1″
 • 12″ çapta yumuşatma, 10″ çapta filtre tanklarına kadar uygun
 • 7 veya 12 günlük geri yıkama / rejenerasyon zaman ayarı
 • UV dayanımlı, fiber takviyeli polimer gövde

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.