Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

Omnipure Filtre Nedir?

Omnipure Filtre Nedir?

1970 yılında Omnipure, dünyadaki ilk tek kullanımlık kullanım noktası (POU) su filtresini tanıttı. Kalitesi ve düşük maliyeti, kurulum kolaylığı, konut uygulamaları için hemen başarılı olmasını sağladı. İlk ürünümüzü bu kadar başarılı yapan şeyden ayrılmadık. Tüm ürün yelpazemiz kalite, kullanım kolaylığı ve uygun fiyat göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Evinizde suyu arıtmanın zorlukları kafa karıştırıcı, göz korkutucu ve düpedüz korkutucu olabilir. Ürünlerimiz karmaşık olmayacak, uygun maliyetli ve özelleştirilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Bir arıtma sisteminde veya bağımsız bir ünite olarak, Omnipure filtreleri çok az çabayla hızlı bir şekilde kurulabilir. Modellerimiz birçok konfigürasyon ve boyutta gelir. Çok çeşitli ortam seçenekleriyle sunulan Omnipure filtreleri, müdahalesiz bir pakette en zorlu konut su ihtiyaçlarının bile üstesinden gelebilir. İster içme suyunuzu iyileştirin, ister pahalı cihazlarınıız koruyun, her ev için uygun bir omnipure filtresi vardır.

Omnipure Su filtreleri

Omnipure CL-Serisi Hat İçi Su Filtreleri (11)

Denenmiş ve gerçek olan CL serisi, piyasaya sürüldüğü 1970’den bu yana pek değişmedi. Basit tasarım, kompakt, uygun fiyatlı bir pakette olağanüstü performans sunar. CL serisi filtreler 2″ çap ve 6″ ve 10″ uzunluklarda mevcuttur. Cl serisi modelleri pdf indir.

Omnipure ELF Serisi Hat İçi Su Filtreleri (37)

İsminin sizi aldatmasına izin vermeyin, Omnipure’un ELF-Serisi filtreleri, özellikle yemek servisi endüstrisinin yüksek hacimli gereksinimleri için tasarlanmıştır. ELF (Ekstra Büyük Format) filtreleri, 20.000 galona kadar kapasiteye ve 2.0 galon/dakikaya kadar akış hızlarına sahiptir. İki parçalı bir sistem olarak tasarlanan ELF kafaları, otomatik kapanma valfli veya valfsiz olarak mevcuttur. Filtre gövdesini değiştirmek bilek hareketi kadar kolaydır, alet gerektirmez. Yeni genişletilmiş kapak versiyonu, ELF’leri piyasadaki diğer mevcut manifoldlarla uyumlu hale getirir. Çok çeşitli ortamlar ve özel olarak tasarlanmış karbon bloklar, ELF’yi restoranlar, kafeler, kafeler, otomatlar veya herhangi bir kullanım noktası ticari uygulamasında kullanım için ideal hale getirir. ELF serisi, 3.5″ çapında ve 10″ veya 15″ uzunluklarda gelir. Omnipure ELF serisi filtreler pdf indir.

Omnipure E-Serisi Hat İçi Su Filtreleri (52)

E-Serisi, halihazırda piyasada bulunan diğer kalıcı başlıkları kullanan ancak şu anda sunulan yedek gövdelere uygun fiyatlı bir alternatif isteyen müşterilerimiz için tasarlanmıştır. E-serisi kartuşlar, Omnipure’un tescilli kafalarıyla da mevcuttur. Yedek kartuşlar 2,5″ çapında ve 6″, 8″, 10″, 12″ ve 14″ uzunluklarında sunulmaktadır. Tüm boyutlar için daha fazla bilgi istek üzerine mevcuttur. Omnipure E serisi filtreleri pdf indir.

Omnipure K-Serisi Hat İçi Su Filtreleri (111)

K-serisi, önceki nesil hat içi filtrelerin başarısı üzerine inşa edilmiştir. Çeşitli uzunlukları ve çapları olan bu filtreler, özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Hızlı bağlantı parçaları ve dişi boru dişi ile sunulan, zaten basit ve etkili tasarım saniyeler içinde kurulabilir. K-Serisi 2” çaplı filtreler 6” ve 10” uzunluklarda mevcuttur ve 2.5” çaplı filtreler 6″, 8″, 10″, 12″ veya 14″ uzunluklarda mevcuttur. Ortak bağlantılar; BB 1/4 ” FPT, CC 3/8″ FPT, JJ 1/4″ hızlı bağlantı, KK 3/8″ hızlı bağlantı ve SS 90 derece dirsek hızlı bağlantı. Tüm boyutlar için daha fazla bilgi istek üzerine mevcuttur. Omnipure K serisi Filtreler PDF indir.

Omnipure L-Serisi Hat İçi Su Filtreleri (56)

L serisi, en iyi teknolojileri kullanımı kolay çok yönlü bir pakette birleştirir. Patentli anahtarlı kafa tasarımı, her kartuşun 1/4 dönüşle yerine kilitlenmesini sağlar. Başlıklar, Omnipure’un otomatik kapanma valf sistemiyle mevcuttur, bu da filtre değiştirmeyi çok kolaylaştırır. Eksiksiz ortam yelpazesiyle L serisi, tüm kullanım noktası filtreleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. L serisi 2,5″ çapında ve 6″, 8″, 10″, 12″ ve 14″ uzunluklarda mevcuttur. Tüm boyutlar için daha fazla bilgi istek üzerine mevcuttur. Omnipure L Serisi Filtreleri PDF indir.

Omnipure Q-Serisi Hat İçi Su Filtreleri (77)

Q-Serisi, piyasadaki nihai “kullanıcı dostu” hat içi filtredir. Değiştirme, filtre gövdesini kalıcı başlıktan sökmek ve değiştirmeyi vidalamak kadar kolaydır. Q-Serisi, gövde başlıktan ayrıldığında besleme suyunu otomatik olarak kapatan isteğe bağlı Twist Tap başlık içi valf sistemi ile de mevcuttur. Alet yok. Damlama yok. Sorun yok. Q-Serisi 2.5″ çapında ve 6″, 8″, 10″, 12″ ve 14″ uzunluklarında mevcuttur. Tüm boyutlar için daha fazla bilgi istek üzerine mevcuttur. Omnipure Q Serisi Filtreleri PDF İndir.

Türkiye’den orjinal Omnipure filtre siparişi vermek için Royal Green su arıtma şirketine başvurun

Omnipure Özel Filtre İmalat Hizmetleri Mevcuttur

Omnipure Filter’da özel filtre üretim hizmetlerimiz, en zorlu içme suyu ve endüstriyel sıvı uygulamaları için bile üstün bir filtre çözümü sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tutarlı, mikron boyutlu filtreleme ve güvenilir koku giderme sağlamak için aktif karbonla desteklenen en son kartuş teknolojilerini kullanıyoruz. Özel hat içi filtrelerimiz, özellikle yiyecek ve içecek işleme olmak üzere bir dizi OEM ihtiyacına hizmet eder. 0,5 ile 20 arasında değişen mikron dereceleri mevcuttur. Ayrıca KDF, polifosfat, GAC, reçine veya Aquabond ortam türleri ile entegre edilebilirler. Minimum 0,5 GPM @ 60 psi akış hızında ve maksimum 2,0 GPM @ 60 psi akış hızında çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürünlerimiz Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilir ve katı kurum içi testler, bağımsız doğrulama ve rastgele numune değerlendirmelerini içeren sıkı bir denetim sürecine tabi tutulur. Başarımızın müşterinin girdilerine bağlı olduğuna inanıyoruz ve beklentilerini hem karşılayan hem de aşan özel filtre çözümleri tasarlamak için çalışıyoruz. Sonuç olarak ürünlerimiz tat, koku, klor, kurşun, kist ve kloramin azaltımı için optimize edilmiştir. İçme suyu, kireç önleme, tortu giderme, okul güvenliği ve daha fazlasını içeren uygulamalar için filtreler ürettik.

Tesisimiz, prototiplemeden yüksek hacimli çalışmalara kadar neredeyse her türlü üretim kapasitesine yöneliktir. Basit veya karmaşık projeleri üstlenecek donanıma ve kaynaklara sahibiz. Ticari, laboratuvar, hafif sanayi, ilaç, pompalama, restoran ve diğerleri dahil olmak üzere ülke çapındaki sektörlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Filtrelerimizi NSF, WQA ve FDA tarafından endüstri standartlarına uygun olarak tasarlıyor ve üretiyoruz. Personelimiz her zaman müşteri odaklıdır ve ürünlerimizin dağıtımı, pazarlaması ve tanıtımı gibi ek hizmetlerde yardımcı olmaya hazırdır. Özel filtre üretim hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.