Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

Alkali Su İonizer İncelemeleri & Alkalin ph Su Faydaları

Alkali Su İonizer İncelemeleri & Alkalin ph Su Faydaları

Alkali su makineleri konusunda kafanız mı karıştı? Doğru kararı veremeyeceğiniz kadar çok bilgi olduğunu düşünüyor musunuz?

Alkali su iyonlaştırıcı makineleri nasıl yapılır? Yapılarında hangi parçalar kullanılıyor, bazıları diğerlerinden daha iyi mi yapılıyor? Aşağıdaki videoda bazı makinelerin içini görebilirsiniz:

Plakalar söz konusu olduğunda gerçek nedir? Hangi tabaklar en iyisidir ve neden? Su iyonlaştırıcı plakaların “sızmasından” gerçekten Titanyum veya Platin zehirlenmesi alabilir miyim? Yoksa bu, aldatıcı satış elemanlarının kullandığı bir korkutma taktiği mi?

Kangen su iyonlaştırıcı makinesi gerçekten en iyisi mi? Diğer alkali su sistemlerinden çok daha pahalıya mal olurlar, bu onları daha iyi yapar mı? Enagic, Altın Standardını belirlediğini iddia ediyor, bu yüzden mi çok daha pahalıya mal oluyorlar? Kangen Japonya’da üretiliyor, en iyi alkali su sistemlerinin yapıldığı yer burası mı? Kangen suyunu diğer tüm su türlerinden farklı ve daha iyi yapan nedir? Dolandırıcılıklardan daha iyi kaçınmak için Kangen su iyonlaştırıcılarını diğer markalarla nasıl karşılaştırabilirim?

Alkali su içmek vücuduma nasıl fayda sağlar? Su içmenin sağlığa faydalarını kanıtlayan bilimsel bir araştırma var mı yoksa her şey büyük bir pazarlama hevesi mi ve alkali su birçok kişinin iddia ettiği gibi bir aldatmaca mı?

Alkali mi iyonize su mu? Fark nedir, fark var mı? Neden musluk suyuma veya şişelenmiş suyuma alkali yapmak için mineral veya toz ekleyemiyorum? Bu aynı şey değil mi? Şu anda markette gördüğüm tüm bu yüksek PH alkali şişelenmiş su markalarında ne var? Normal şişelenmiş sudan daha pahalılar ama bu daha iyi oldukları anlamına mı geliyor? Alkali iyonize su içmekten alacağım aynı sağlık yararlarını şişelenmiş alkalize su içerek alabilir miyim? İkisi arasındaki fark nedir?

Alkali Diyet nedir ve daha geleneksel kalorili veya karbonhidrat kısıtlamalı diyetlerden farkı nedir? Her gün alkali iyonize su içmek, daha alkali bir diyet tüketmekle nasıl ilişkilidir? Yeşil yapraklı sebzeler ve meyveler gibi daha alkali gıdalar yemenin yanı sıra alkali su içmenin sağlığa faydaları nelerdir? Daha alkali olarak sağlığımı nasıl iyileştirebilirim? Alkali suyun faydaları ve alkali diyet, uzun ömür ve yaşam boyu sağlığın sırrı olabilir mi?

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.