Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

Seltaş Tersanesi Yeni İnşa Havuzunu İşletmeye Açıyor

Seltaş Tersanesi Yeni İnşa Havuzunu İşletmeye Açıyor
Yalova’da bulunan Seltaş Tersanesi denizcilik sektörüne yenilikçi bir yaklaşım getiriyor.

Yalova’da bulunan Seltaş Tersanesi denizcilik sektörüne yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. Yapımı iki senede tamamlanan Türkiye’nin beton ve çelik olarak inşa edilen ilk kuru havuzu, 2021 yılının ilk haftası çalışmaya başlayacak. 260 metre uzunluğunda ve 45 metre genişliğinde yüzer havuzun kaldırma kapasitesi ise 20 bin ton. Projenin çelik ve beton dahil olmak üzere bütün boya tedariği pazar lideri Jotun Boya tarafından sağlandı.

Seltaş Tersanesi yetkilisi Sebahattin Aslan şunları söyledi :

“Tuzla’da bulunan kızak tersanemiz Astaş’ın yanı sıra Yalova’da bulunan tersanemizde de faaliyetlerimize başlıyoruz. Tersanemizde inşa ettiğimiz 260 metre uzunluğundaki havuzumuz ile Yalova Tersaneler bölgesine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz. Türkiye’de inşası tamamlanan ilk beton-çelik yüzer havuz olma özelliğine sahip projemizde de, gemilerimizde olduğu gibi Jotun Boya’yı tercih ettik. Proje boyunca desteklerini esirgemeyen ve hem beton hem de çelik yapıların boyasında işbirliği içinde olduğumuz Jotun Boya’ya teşekkür ederiz”

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.