GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Sorular

Galip Arduç
Yönetici

Arıtma musluğum su damlatıyor?

Arıtma cihazı musluğu su damlatıyor tamiri var mıdır ?

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

6 Cevaplar

 1. Teşekkür ederim sayenizde sonunda çözdüm ara ara su damlatıyordu şimdi kesti bakalım tekrar yapacak mı. Ayrıca su arıtma musluklarının içindeki aç kapa yaptığımız devre satılıyor mu normal bataryaların ki satılıyor ama onlar buna büyük gelir. Bu arıtma cihazının içindeki mekanizmanın ölçüsü nedir.

 2. Merhaba;
  sanırım salmastra ölçüleri birbirinden çok farklı olabiliyor. bu ölçüdeki salmastrayı İNTERNET üzerinden temin edebileceğim bir yer biliyor musunuz?

 3. Su arıtma cihazlarında belirli bir zaman sonra damlatma yada sızdırma yapabiliyor bu durumlarda arıtma cihazı musluğu genelde yenisiyle değişim sağlanır ama isterseniz de arıtma musluğu salmastrasını değişim yapmak koşuluyla su sızdırma arızaları giderilebilir genelde arıtma musluklarında 3/8 aç-kapa musluk salmastrası kullanılır. örnek bir arıtma musluğu salmastrası nasıl değiştirilir resimlerle anlatmaya çalıştım ama bir çok arıtma musluğu salmastra sökme şekilleri farklı olabilir.
  arıtma musluğu tamiri
  arıtma musluğu tamiri
  arıtma musluğu tamiri
  arıtma musluğu tamiri
  Biz resimlerde NSF onaylı bir musluğun salmastrasını açtık ama çoğu cihazda bu salmastra metal olur aşağıdaki resimde metal olanlara bir örnek resim ekliyoruz.
  arıtma musluğu tamiri
  arıtma musluğu tamiri