Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorular ve Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Güvenlik sorusunun cevabını giriniz. Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın.

Üzgünüz, soru sorma yetkiniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Su arıtma tavsiye & Su arıtma arıza çözümleri

Su arıtma cihazları hakkında teknik ve bilimsel bilgilerin yer aldığı, su arıtma arıza, tamir ve çözüm önerilerinin bulunduğu kişisel blog sitesi galiparduc.com web sitesine HOŞGELDİNİZ... Soru sor kısmından su arıtma arızaları ile ilgili sorular sorabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz sizlere doğru çözümleri hızlı bir şekilde cevap vereceklerdir.

Soru Sor - Sorunuz Nedir

Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi En son Sorular

yildizib
  • 12
  • 12

1500-2000 ppm sertlikte şebeke suyu için ro membran pompasız , ro çıkışı filtrelerden evvel 150 ppm. bunu nasıl düşürebilirim bu normal mi? Benc, vontron denedim aynı sonuç. Basınç ölçer aldım. Daha elime geçmedi.herkes şebeke 2 bar üstünde olduğunu söylüyor net ...

Galip Arduç
  • 1
  • 1

Evimde yemek, çay ve bazen de içme suyu olarak çeşme suyu kullanıyorum böyle bir durumda su arıtma cihazı tercih etmeli miyim? hangi su arıtma cihazını kullanmalıyım, su arıtma cihazı alırken nelere dikkat edilmeli, su arıtma tavsiyeleriniz neler olur.

Üzgünüz, bu soru özel bir sorudur.

tersosmos
  • -4
  • -4

su arıtma sistemlerinde bina girişlerinde yada yumuşak su ihtiyacı olan yerlerde kullanılan iyon değiştirici reçineler ile yapılan arıtma sistemi nedir?

anyonik reçine katyonik reçine fiyatlarıendüstriyel su yumuşatma sistemleriev tipi su yumuşatma cihazıfransız sertliği hesaplamafransız sertlik derecesigeçici sertlik nasıl giderilirgeçici sertlik nediriçme sularının arıtılması ders notlarıiyon değişimi çevre mühendisliğiiyon değiştirici reçine fiyatlarıiyon değiştirici reçine ile ayırmaiyon değiştirici reçine ile suların yumuşatılmasıiyon değiştirici reçine nasıl çalışıriyon değiştirici reçine nediriyon değiştirici reçineleriyon değiştirici reçineler 10. sınıf kimyaiyon değiştirme deneyiiyon değiştirme prosesikatyonik reçine özelliklerikireç soda yöntemi ile su sertliğinin giderilmesireçine tankı nedirsert su nasıl yumuşatılırsert suyun yumuşatılması için hangi yöntemler kullanılırsertleşebilirlik nedirsertlik anlamısertlik çeşitlersertlik giderme yöntemlerisertlik nasıl ölçülürsertlik nedir kimyasertlik olcme yontemlerisu sertliği nasıl giderilirsu sertliği nasıl ölçülürsu sertliği nedir kısacasu yumuşatma cihazı fiyatlarısu yumuşatma cihazı nasıl çalışırsu yumuşatma cihazı ne işe yararsu yumuşatma cihazı nedirsu yumuşatma reçine fiyatlarısu yumuşatma reçine hesabısu yumuşatma sistemi çalışma prensibisu yumuşatma sistemi fiyatlarısu yumuşatma sistemi nedirsuda sertlik kimyasuda sertlik nedirsuların sertliği nasıl giderilirsuların sertliğinin giderilmesi yolları slaytsuyun sertliği nedirtandemtandem su yumuşatma cihazıyumuşaklık nedir

Es Son Haberler ve Güncellemeler

Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi En son sözleşme

Su Arıtma Cihazı Arıza Tespiti & Su Arıtma Cihazı Parçalarının Görevleri

Su Arıtma Cihazı Arıza Tespiti & Su Arıtma Cihazı Parçalarının Görevleri

Su Arıtma Cihazı Arıza, Öncelikle su arıtma cihazının sorununu anlamak için, su arıtma cihazınızı iyi tanımanız gerekiyor. Sizlere motorlu, motorsuz ...

Kalitesiz Su Arıtma Cihazı & Kaliteli Su Arıtma Cihazı Arasındaki Farklar

Kalitesiz Su Arıtma Cihazı & Kaliteli Su Arıtma Cihazı Arasındaki Farklar

Kalitesiz su arıtma cihazı ve kaliteli su arıtma cihazı farklarını burada inceleme altına alacağız, İnternet alışveriş sitelerine baktığımızda birçok değişkenli ...