Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

9. Dünya Su Forumu 2022’ye Ertelendi

9. Dünya Su Forumu 2022’ye Ertelendi

Senegal Ve Dünya Su Konseyi Dakar’da 9.Dünya Su Forumu’nu Mart 2022’ye Erteledi.

Senegal ve Dünya Su Konseyi, 9. Dünya Su forumunu erteleme kararı aldı Forum 21-26 Mart 2022’de Dakar’da yapılacak. Erteleme, küresel Covid-19 salgınının evrimi ışığında kararlaştırıldı.

Forum hazırlık sürecini yavaşlattı ve organizasyonları yeniden programlamaya zorladı tanıtım etkinlikleri ve paydaşlar için en iyi sağlık koşullarını garanti etmek için 2022 tarihine ertelendi.

Hatırlatmak gerekirse, “Barış ve Kalkınma için Su Güvenliği” teması altında yer alan bu sonraki Forum, Sahra altı Afrika’da düzenlenecek ilk Forum olacak. Uzmanlar ve karar vericiler için erişimi hızlandırma ve genişletme önceliğine yanıt vermeleri için bir platform sağlayacaktır. Herkes için su ve sanitasyon. Covid-19’un damgasını vurduğu bir çağda, Forum aynı zamanda Suyun insanlığın temel ihtiyaçlarına hizmet eden merkezi bir unsur olduğu  dirençli dünya ve gezegen için erteleme kararı alınmıştır..

Dünya Su Konseyi şükranlarını sunar ve Cumhurbaşkanı’na teşekkür eder. Senegal, Ekselansları Sayın Macky Sall, taahhüdü ve devam eden desteği için

Forum en iyi koşullarda yapılacak ve hedeflerine ulaşılacak. Bu taahhüt Senegal’in su sorunlarını ele alma ve suyu bir kaynak haline getirme konusundaki taahhüdünü doğrular.

Aynı zamanda ortaklara ve dünyanın her yerinden birçok kuruluşa teşekkür etme fırsatıdır.

Forum hazırlık sürecinde, özellikle de tematik içerik. Şimdiden dikkate değer bir ilerleme sağlandı ve dahil olanların tümü çalışmalarına devam etmeleri ve 9’un yapımına katılımları teşvik edilmektedir.

Dünya Su Forumu tarihi bir başarı. Bu istisnai seferberlik, 2021’de birçok hazırlık etkinliği ile noktalanacaktır. Tüm kıtalar suyu siyasi kararların merkezine yerleştirmek için. Senegal ve Dünya Su Konseyi, ortaklarıyla birlikte, tamamen Devlet Başkanları zirvesi de dahil olmak üzere Dakar Forumu’nun yapılmasını ve bu büyük, ancak tehdit altındaki kaynağın korunması ve yönetimi için siyasi önceliklerdir.

ingilizce duyuru metni için tıklayınız

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.