Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Soru sormak ve insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Su Arıtma Sorular & Cevaplar Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok, Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu sorunun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

GA Su Arıtma Cihazları En sonuncu Nesne

2. Asya Ulusal Meclisi Su Danışma Kurulu Toplantısı, Asyalı parlamenterlerin suyun güvenliğini sağlama konusundaki kararlılığını teyit ediyor.

2. Asya Ulusal Meclisi Su Danışma Kurulu Toplantısı, Asyalı parlamenterlerin suyun güvenliğini sağlama konusundaki kararlılığını teyit ediyor.
9 Eylül 2020 – Loïc Fauchon, yeni atanan Asya Ulusal Meclisi Su Danışma Kurulu (AAWC) Başkanı, Kore Cumhuriyeti 21. Ulusal Meclisi Üyesi Jae-ill Byun’a tebriklerini iletti.

AAWC Yönetim Kurulu Toplantısı, 13 ülkeden gelen 28 katılımcı arasından 12 milletvekilini suyla ilgili yasaları ve yasama faaliyetlerini paylaşmak ve kooperatif için somut araçlar oluşturarak bölgedeki su sorunlarının çözümüne yönelik çeşitli çabaları tartışmak üzere bir araya getirdi.

Dünya Su Konseyi adına Başkan Fauchon, AAWC’nin kararlılığını ve çabalarını “Parlamenterlerin su güvenliğinin siyasi kolunun kilit aktörleri olduğunu” söyleyerek sıcak bir şekilde karşıladı. ”Su ile ilgili çözümlerin bulunmasında ve en önemlisi bu çözümlerin uygulanması için ulusal bütçelerin oluşturulmasında çok önemli bir rol oynuyorlar. “

Bu bağlamda, 2021’de Dakar’da düzenlenecek 9. Dünya Su Forumu, suyla ilgili sorunları tartışmak ve en iyi uygulamaları paylaşmak üzere dünyanın her yerinden parlamenterleri bir araya getirmek için eşsiz bir fırsat olacaktır. AAWC, foruma hazır olma ve Asya’daki parlamenterleri geniş çapta harekete geçirme niyetini açıkladı.

Benzer Yazılar

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.